FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie.

 

Czy mogę dodać własny tekst do animacji?

TAK. Możesz dodać własny tekst (np. numery telefonów, adres email, adres www) jako dodatkowy element animacji.

 

Czy mogę wybrać kilka animacji i połączysz je w całość?

TAK. Możesz wybrać kilka animacji. Kup tyle ile potrzebujesz (w zestawach jest taniej), określ ich rodzaj (np. logo001, sm001, social001) i napisz w jakiej kolejności chcesz je połączyć. Przygotuję taki łączony plik dla Ciebie, a dodatkowo otrzymasz wszystkie składowe animacje jako oddzielne pliki MP4.

 

Czy mam podgląd w ostateczną wersję animacji?

TAK. Zanim otrzymasz link do pobrania gotowego pliku, wyślę do Ciebie link do podglądu. Jeśli go zaakceptujesz – wtedy otrzymasz link do pobrania pliku gotowego.

 

Czy istnieje możliwość powiększenia logo w animacji?

NIE. Animacje wyglądają dokładnie tak jak w clipach demo z playlisty. Nie ma możliwości zwiększenia rozmiaru logo i rozciągnięcia go na inne obszary w ramach animacji.

Możesz natomiast zamówić dodatkowe elementy do animacji. Np. zakończenie clipu Twoim dużym logo z warstwą tekstu zawierającą dane kontaktowe lub adresy stron www.

 

Czy mogę dodać planszę z własnym logo na zakończenie animacji?

TAK. Możesz dodać np. logo na zakończeniu animacji, na całym ekranie lub w dowolnym miejscu ekranu. Tam też możesz umieścić dodatkowy tekst – poinformuj mnie jednak o tym w momencie przesyłania plików do animacji.

 

Ile poprawek mogę wprowadzić w animacji po zobaczeniu wersji poglądowej?

Poprawek tyle ile pozwala na to dana animacja (nie wszystko w nich można personalizować). Ważne, żebyś wszystkie ewentualne poprawki zawarł w JEDNYM mailu. Po obejrzeniu wersji poglądowej opisujesz ewentualne zmiany w animacji i wysyłasz listę sugestii w jednym mailu. Wtedy na podstawie Twoich sugestii renderuję drugą wersje i po jej zaakceptowaniu otrzymasz finalny plik MP4, a właściwie link do jego pobrania.

 

Czy otrzymam fakturę?

TAK. Poinformuj mnie jednak o tym i prześlij nr NIP, a drogą mailową lub wprowadź dane firmy podczas wysyłania zamówienia. Otrzymasz fakturę (bez vat – jestem podmiotowo zwolniony)

 

Jaki format pliku otrzymam?

Animacja będzie zapisana w pliku MP4, rozdzielczość 1920×1080 (FullHD).

 

Chcę dodać kupiony clip do swojej produkcji video ale nie wiem czy mam odpowiedni kodek, który pozwoli na poprawne otworzenie pliku. Czy w razie problemów z kodekami mogę otrzymać clip zapisany w innym formacie?

TAK. Jeśli okaże się, że Twój program do edycji ma problem z wczytaniem pliku – daj znać. Wyśle ci wersje dostosowaną do Twojego projektu.

 

Czy gotowy plik MP4 mogę od razu wrzucić na YouTube lub Facebooka?

TAK. Pobrany plik możesz od razu wrzucać do serwisów społecznościowych. Wszystkie one obsługują pliki MP4.

 

Czy tworzę animacje na zamówienie wg pomysłów klienta? (np. masz pomysł na to, że Twoje logo ma się wyłaniać z różowych płomieni na tle błękitnego jednorożca i do tego przenikać je mają strzały Amora)…

NIE. Nie szyję ubrań na miarę. Bazą dla Twojego logo/animacji musi być jeden z motywów, które aktualnie dostępne są w serwisie. Możemy pobawić się kolorami, dodatkowym tekstem, montować kilka animacji w jeden film ale nie zaprojektuję dla Ciebie w 100% na zamówienie, od zera, niepowtarzalnej animacji, dedykowanej tylko dla Ciebie 🙂 Tego typu projekty są wielokrotnie droższe. Tutaj, w cenie dedykowanego, animowanego logo trwającego kilkanaście sekund, możesz zamówić cały, kilkuminutowy filmik składający się z co najmniej kilkunastu animacji połączonych w jeden film.

 

Mam inne pytania. Czy mogę je zadać przed zamówieniem clipu?

TAK. Wystarczy, że wyślesz je drogą mailową: sklep@introkreator.pl

Tagged ,
Share This