Grudniowe Animacje

Nowe scenki rodzajowe z logo w tle

Dziś dodałem do kolekcji animacji typu “scenka rodzajowa” 18 nowych propozycji.

Tego typu scenki idealnie nadają się do tworzenia z nich własnych historii. Zupełnie jak w profesjonalnej reklamie. Są to tak jakby “kadry z filmu”, które możemy dowolnie ze sobą łączyć w sposób jaki jest przewidywany w naszym scenariuszu.

Dzięki nim możemy opowiedzieć swoją historię i zawrzeć ją np. w 60-cio sekundowym clipie, który to z kolei będzie świetnie nadawał się do wypuszczenia w mediach społecznościowych.

Nie tylko scenki video

Możemy dodać do tego typu produkcji jeszcze zindywidualizowaną animację logo i mamy wówczas materiał filmowy, promocyjny, który będzie wyglądał zupełnie tak jak profesjonalne produkcje reklamowe. Koszt stworzenia takiego własnego klipu składającego się z gotowych scenek jest jednak nieporównywalnie mniejszy.

Gdy zdecydujesz się na zamówienie kilku tego typu animacji, możesz je następnie dowolnie ze sobą łączyć za pomocą nawet darmowych narzędzi do obróbki wideo. Będziesz mieć swoje własne video-klocki, które wielokrotnie możesz łączyć ze sobą w rozmaitych konfiguracjach. Wszak gotowe pliki video, które otrzymasz po przesłaniu swojego logo i/lub tekstu – będą plikami MP4 w rozdzielczości FullHD. Podstawowy standard jak na dzisiejsze czasy 🙂

Jeśli potrzebujesz kilku animacji – wtedy korzystniej będzie zamówić je w zestawie.

Nie chcę montować. Chcę gotowca.

Oczywiście jeśli nie chcesz samodzielnie bawić się w montaż kilku scenek w jedną całość – mogę to zrobić za Ciebie.

W takim przypadku korzystniej dla Ciebie będzie zamówić gotowy filmik i zdecydować tylko, jakie scenki i animacje w nim chciałbyś wykorzystać.

Jeśli jedynym sposobem wykorzystania Twojego filmu będzie Facebook, a film chcesz umieścić jako film w tle na swoim fan page – wtedy musi on mieć długość trwania od 20 do 90 sekund. Takie (obecnie) są wymagania Facebooka.

Tagged ,
Share This