Gwarancja, Reklamacje, Zwroty

Gwarancja.

Gwarantowana kompatybilność pliku z formatami video Facebook, YouTube itp.

Reklamacje.

Jak zgłaszać reklamację?

Jeżeli finalny plik animacji jest uszkodzony, nie otwiera się w żadnym programie multimedialnym oraz nie jest poprawnie dodawany do Facebooka lub YouTube – proszę o informację o tym fakcie (mailowo lub telefonicznie). W takim przypadku wygeneruję zamawiany przez Ciebie plik ponownie i ponownie przekażę link do jego pobrania.

Zwroty.

Ograniczenie prawa do odstąpienia

Usługa stworzenia animacji polega na dostarczeniu treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym. Kupując Animację wyrażasz zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą prawa do zwrotu pieniędzy po wykonaniu usługi.

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczane mu są treści cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

Treści cyfrowe
Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Share This