Gotowe produkcje video

Twój własny clip video

Video na życzenie

Podoba ci się pomysł wykorzystywania clipów reklamowych w Twoich działaniach marketingowych ale zastanawiasz się czy potrafisz samodzielnie złożyć swój własny clip z wielu elementów?
Jeśli tak, to mam dla Ciebie rozwiązanie. Pozwól, że zrobię to za Ciebie.

Tak, stworzę za Ciebie Twój własny film reklamowy, promocyjny czy nawet efektowny pokaz slajdów lub niebanalne zestawienie statystyk 🙂

Wszystko zależeć będzie od tego, do czego chcesz wykorzystać swój film oraz jak długi ma być.

Filmy Reklamowe.

Proponuję kilka zdefiniowanych długości:

  • Clip do 30 sekund (idealny jako materiał zaczepno – promocyjny na Facebooka lub jako normalny spot reklamowy). składa się najczęściej z 3 – 5 animacji oraz z dowolnej dodatkowej treści nałożonej na wybrane animacje.
  • Clip do 90 sekund. Nieco dłuższy, pozwala zawrzeć więcej treści zarówno w warstwie obrazkowej jak i tekstowej. Idealny na dłuższy spot reklamowy oraz raport w formie video czy krótkie podsumowanie jakiegoś wydarzenia. Zawiera w sobie najczęściej 10 – 15 animacji oraz dowolną ilość treści dodatkowej.
  • Clip do 3 minut. To już prawdziwy “clip”. Świetnie nadaje się do prezentacji firmy, Twojego portfolio prac czy reklamy np. Twojej strony internetowej. Taka długość jest też idealna do dłuższego podsumowania wydarzeń. 3 minuty to na tyle krótko, żeby utrzymać uwagę widza, a jednocześnie na tyle długo, żeby przekazać mu informacje na przekazaniu których ci zależy. Trzyminutowy film, to najczęściej około 20 animacji (jeśli chcesz utrzymać uwagę widza i ma on być wciągany w akcję, która dzieje się na ekranie).

Możesz oczywiście zamówić dowolnie długi materiał. Wcześniej jednak proszę o kontakt, żebyśmy wspólnie dobrali jego formę oraz treść dla Twoich potrzeb.