Live Action

Twój własny clip video

Animacje Video – Scenki Reklamowe

Scenki rodzajowe, to coś więcej niż animowane logo.

Scenki rodzajowe, to gotowe mini filmy reklamowe, które zawierają w sobie animację logo ale wkomponowaną w scenkę reklamową. Większość proponowanych scenek powstała z prawdziwymi aktorami.

Tania Reklama

Stworzenie tego typu animacji wiąże się z dość znacznymi kosztami. Samodzielne nagranie tego typu filmiku najczęściej jest nie opłacalne. Wymaga zatrudnienia “statystów”, zorganizowania “planu filmowego” oraz postprodukcji. Skromnie licząc trzeba na to przeznaczyć od kilku tysięcy złotych w górę.

Proponowane scenki zostały nakręcone w profesjonalnych warunkach, a Ty, jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, żeby Twoje logo pojawiło się w danej scenie, to przesłanie własnego pliku graficznego. Produktem gotowym będzie lik MP4 w rozdzielczości FullHD. Plik gotowy do wykorzystania np. w serwisach społecznościowych.

Scenki są też świetnym pomysłem na stworzenie własnej reklamy. Możemy wybrać kilka z nich, dodać do tego kilka animacji z np. własnym logo lub przekazem tekstowym i mamy gotowy film reklamowy, wyglądający profesjonalnie ale za niewielki ułamek ceny, jaką musielibyśmy zapłacić za wyprodukowanie tego typu reklamy.

Gotowy klip reklamowy.

Możesz oczywiście samodzielnie łączyć kilka scenek i animacji w jedną całość. Wtedy najkorzystniej będzie dla Ciebie wybranie kilku tych, które spełniają Twoje oczekiwania i zamówienie ich w zestawie. Dostaniesz własne “klocki video”, z których możesz zbudować własny film.

Możesz również zamówić gotową produkcję. Wtedy ostaniesz zarówno gotowy, zmontowany klip, jak i poszczególne scenki, które są składowymi produkcji.