Animowane Logo

Twój własny clip video

Animowane logo

Chyba najbardziej popularny rodzaj animacji z jakim mamy do czynienia na co dzień. Efektowne animacje z logo widzimy niemal wszędzie. Na Facebooku, na YouTube (większość kanałów youtubowych ma opracowane własne animacje, które traktują jako intro, outro czy nawet przerywnik łączący sceny).

Animacja Logo czy Intro?

Szczerze mówiąc mam problem z zakwalifikowaniem animacji do konkretnych kategorii. Intro kojarzy się z czymś, co wprowadza w klimat. Większość “Intr” ma jednak w swej konstrukcji element animowanego logo. Logicznym jest więc wniosek, że Animacja logo spokojnie może pełnić funkcję intra. Szczególnie, jeśli publikujemy filmy w mediach społecznościowych, gdzie najważniejsze są pierwsze 3 sekundy.

Intro z reguły trwa dłużej i jeśli nasz film ma mieć charakter “zaczepny”, to animacja z naszym logo zupełnie spokojnie może pełnić funkcję materiału “wprowadzającego” lub kończącego nasz film.

Animacja jako samodzielny clip.

Wśród dostępnych w IntroKreator.pl animacji logo, wiele z nich trwa na tyle długo, że mogą występować jako samodzielny, krótki clip video. Fakt, że jeśli chcemy umieścić taki clip jako zapętlone wideo znajdujące się w tle na naszym fan page, to musi ono trwać minimum 20 sekund (max 90).

Niektóre z animacji trwają około 20 sekund ale zdecydowana większość nie przekracza 15. Dlatego, jeśli chcesz umieścić taką animację jako film w tle – musisz coś do niej dodać. Najprościej będzie wstawić na zakończenie planszę z własnym logo czy kontaktami. Kilka sekund takich informacji na pewno nie zaszkodzi, a dzięki temu nawet krótką animację z Twoim logo możesz wykorzystywać jako Facebook Cover.

Wszystkie animacje dostępne w serwisie otrzymasz jako plik MP4 w rozdzielczości 1920×1080 czyli FullHD.