O serwisie

Czym jest Introkreator.pl?

Introkreator jest czymś w rodzaju sklepu z animacjami wideo.

Powstał z potrzeby chwili. Tworząc różne materiały wideo na własne potrzeby, zmuszony byłem poszukiwać rozmaitych rozwiązań poprawiających atrakcyjność własnych produkcji.

Przerabiałem templatki kupowane na “stockach”, które kosztowały kilkadziesiąt dolarów za sztukę, a dodatkowo wymagały personalizacji przeprowadzanej w większości przypadków w oprogramowaniu Premiere Pro.

Super… ale… zajmowało to czas!

Chcąc stworzyć własne spersonalizowane “przejście” czy “intro” musiałem poświęcić czasem nawet kilka godzin, żeby takiego kupionego gotowca (templatkę typu zrób sam), dostosować do własnych potrzeb.

Wtedy odkryłem inna możliwość. Taką, która nie pochłania tyle czasu, a jest równie dobra.

Generator clipów, animacji.

Wrzucam swoje logo, definiuję ewentualny tekst czy kolorystykę i otrzymuje gotowca MP4, którego następnie mogę albo wykorzystywać jako samodzielny mini-clip albo wstawiać w swoje produkcje.

Właśnie tym jest INTROKREATOR. Jest generatorem animacji.

Ty dostarczasz swoje logo lub obraz, który chcesz animować, wybierasz animację wyjściową i czekasz na gotowy plik MP4 FullHD.

Prościej się już chyba nie da. Nic nie przerabiasz, niczego nie modyfikujesz – wybierasz gotową animację, przesyłasz swoje logo i otrzymujesz link do pobrania gotowego pliku.

Bardziej rozbudowane produkcje.

Oczywiście możesz też zlecić mi stworzenie bardziej rozbudowanej animacji. Możesz wybrać ze wszystkich dostępnych na stronie te, które chciałbyś połączyć w jedną całość i dodać do nich np. własną ścieżkę dźwiękową lub warstwę tekstową. Nie ma najmniejszego problemu.

Nie mam pomysłu na animację.

Jeśli jesteś w tej sytuacji – napisz mi o tym. Podziel się swoimi oczekiwaniami, a przygotuje coś dla Ciebie.

Share This